Відеоматеріали

02-11-2019
NewsOne

Інститут серця розробив абсолютно нову технологію заміни аортальних клапанів…
Як розпізнати інфаркт і інсульт…

25-10-2019
ObozTV
В Києві відбулася Третя міжнародна конференція “Реконструктивна хірургія серця”. Один з гостей – Юрій Островський, білоруський академік, кардіохірург. Він розповів що завдяки закону про трансплантацію, з так званою «презумпцією згоди», там не лише подолали проблему черг серед своїх пацієнтів, а й заробляють мільйони доларів на пересадці органів іноземцям. Україна, маючи «золоті руки» кардіохірургів, досі бавиться в нові закони та реєстри але в цей час тисячі українців помирають, не дочекавшись донорського органу…

24-10-2019
Вікна-новини
За рік йому двічі пересаджували серце – спочатку механічне, а потім донорське.
Пантелей Запорожцю тільки 22 роки. Він – наймолодший українець, якому імплантували штучне серце, щоб хлопець зміг дочекатися трансплантації, адже в Україні її не роблять. А за кордоном в черзі за донорським органом варто півсотні людей. Тому рятували юнака два лікаря – з України і Білорусі. Тепер Пантелей приїхав на міжнародну конференцію кардіохірургів, щоб побачитися з ними…

24-10-2019
Факти ICTV
Київ на два дні перетворився на світовий центр кардіо-хірургії. Сьогодні в столиці почалася третя міжнародна конференція Реконструктивна хірургія серця, яка об’єднала провідних фахівців з усього світу. Майже три десятка кардіохірургів з США, Канади, Японії, Євросоюзу обмінюватимуться досвідом зі своїми українськими колегами, і визначати нові тенденції розвитку серцево-судинної хірургії.

24-10-2019
Свідок НТН
У Київському інституті серця вперше в Україні імплантували новітнє механічне серце через маленький розріз, який менше 8 сантиметрів. Окрім цього, реабілітація дуже швидка, і вже за 10 днів пацієнт повернеться до звичайного життя..

24-10-2019
ТСН
Уперше в Україні пацієнту вживили штучне міні-серце. Й уперше це зробили з мінімальним розрізом тіла. Раніше під час такої операції пацієнту розрізали грудну клітку. Для безнадійних хворих це єдина можливість дочекатися пересадки.

05-10-2019
Перший Регіональний
17 вересня 2019 року в Херсонській обласній клінічній лікарні вперше провели унікальну операцію на серці за японською методикою Озакі. Хірурги оперували під керівництвом директора Інституту серця професора Бориса Тодурова.

20-08-2019 
Вікна-новини СТБ
Сто тисяч доларів за серце.
Реєстр донорів в Україні так і не з’явився. Тому наших пацієнтів рятують в Білорусі. І не всі доживають – поки отримають гроші і поки знайдуть серце. Анастасія Єчкалова – про те, хто ж дивом дочекався – завдяки моторчика в грудях

11-06-2019
Новини НТК
7 червня 2019 р. команда лікарів Інституту серця (Олена Дудко, Тетяна Білик, Володимир Вашкеба, Андрій Марковець) провели огляд пацієнтів у Коломийському міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

1 2 3 19

Світила кардіохірургії приїхали до Києва
.