Відеоматеріали

31-08-2018

5 Канал
Надскладну операцію на серці 13-річного хлопця із синдромом Марфана провели у Києві. Лікарі Інституту серця на чолі з провідним литовським кардіохірургом Рімантасом Бенетісом виконали модифіковану операцію Девіда, тобто зменшили діаметр кореня аорти і зберегли клапан. Відтепер серце юнака працює як у здорової людини.

31-08-2018

Факти ICTV
Ярославу 13. І на вигляд він дуже дорослий. Його зріст без 5 сантиметрів 2 метри. Це наслідок рідкісної генетичної хвороби – синдрому Марфана…

10-08-2018
Вікна-новини, СТБ

В Україні почали робити унікальні операції для недоношених діток з дуже низькою вагою. В Інституті серця вперше врятували малят із вродженою патологією, з якою раніше вони б прожили не довше місяця.

10-08-2018
Факти ICTV
“…У малюка виявили ваду серця, яку в Україні ніхто не брався оперувати, але команда Тодурова взялася за цю практично ювелірну справу…”

10-07-2018
СТБ Вікна
Він вирушив у стоденну подорож світом – на велосипеді. І не було б у тому нічого дивного, але француз Поль Бодрi – 9 років живе з пересадженим серцем. Він зважився проїхати 12 тисяч кілометрів з Франції до Китаю, аби показати, люди з донорським органом можуть жити на повну.

01-06-2018
ЧП. INFO

“Цим дітлахам немає й 10 років. Та вік не важливий, коли мова про добро та щиросердність…Але є в них певна особливість – вони знають – в Україні є ще діти, які лише мріють про такі розваги, діти з хворим серцем, діти, яким пощастило менше і, які змушені боротись за своє життя в лікарняних палатах. І допомагають їм…”

18-05-2018
ЧП. INFO
У Верховні Раді кажуть, закон змінить ситуацію з розвитком медицини в Україні, та що найголовніше – врятує тисячі життів.Тепер головне, щоб й всі українці поставились до цього кроку серйозно. 
Закон потрібно популяризувати – думка Бориса Тодурова (з 5 хв 40с)

04-05-2018

“Своє серце слід регулярно перевіряти, як власний автомобіль на СТО”, – такої думки дотримується Борис Тодуров…

25 квіт. 2018 р.

ЧП.INFO
Магнолія ТВ
Звати хлопчика Тимофій. Він народився у Рівному на 25-му тижні з вагою 800 грам. І ніби мало того, що дитя народилось зовсім крихітним, лікарі вже за кілька днів діагностували – у хлопчика вроджена вада серця. Операція потрібна була негайно. Втім на хірургічне втручання наважилися лише у столиці, лікарі Інституту серця. Подпишитесь на наш канал, чтобы оставаться в курсе последних новостей!

1 2 3 15

Світила кардіохірургії приїхали до Києва