Відеоматеріали

18-05-2018
ЧП. INFO
У Верховні Раді кажуть, закон змінить ситуацію з розвитком медицини в Україні, та що найголовніше – врятує тисячі життів.Тепер головне, щоб й всі українці поставились до цього кроку серйозно. 
Закон потрібно популяризувати – думка Бориса Тодурова (з 5 хв 40с)

04-05-2018

“Своє серце слід регулярно перевіряти, як власний автомобіль на СТО”, – такої думки дотримується Борис Тодуров…

25 квіт. 2018 р.

ЧП.INFO
Магнолія ТВ
Звати хлопчика Тимофій. Він народився у Рівному на 25-му тижні з вагою 800 грам. І ніби мало того, що дитя народилось зовсім крихітним, лікарі вже за кілька днів діагностували – у хлопчика вроджена вада серця. Операція потрібна була негайно. Втім на хірургічне втручання наважилися лише у столиці, лікарі Інституту серця. Подпишитесь на наш канал, чтобы оставаться в курсе последних новостей!

23-04-2018

Факти ICTV
Вперше в Україні виправили важку вроджену ваду серця малюку вагою всього 1 кг.
Лікарі не приховують – ризикували, адже судини в такого маляти дуже дрібні, тканини занадто м’які, які навіть сшити проблема. Але ні хвилини не сумнівались, адже без операції шансів у дитини вижити не було.

06-04-201

Магнолія ТВ
Нові технології, що рятують життя людей уже використовують в Україні. Днями кардіохірурги Інституту серця провели унікальну операцію. Через невеличкий прокол у стегновій артерії, словами медиків – ендоваскулярно, лікарі помістили протез клапану останнього покоління в серце 75-ти річного чоловіка.

21-12-2017

Борис Тодуров: “Рік ювілейний, 10 років пролетіли як один день. Інститут серця за короткий термін став лідером в кардіохірургії в Україні. 6 000 операцій на серці в рік. Пишаюся колективом лікарів і медперсоналу.”

16-12-2017
Еспресо ТВ

В ефірі телеканалу Борис Тодуров
Рік ювілейний, 10 років. Інститут серця за короткий термін став лідером в кардіохірургії в Україні.
6 000 операцій на серці в рік.

23-11-2017
Український репортер
Борис Тодуров: «Ми зібрали лідерів з європейських країн і з Америки для того, щоб обговорити проблеми, що хвилюють їх і нас, тому що саме серцево-судинні захворювання залишаються лідируючими, і більшість людей вмирають саме через них

23-11-2017

Магнолія ТВ
“В Інституті серця рятують людям життя ось уже 10 років.
Директор Інституту Борис Тодуров каже, за цей час досягнень українські кардіохірурги мають чимало.
Визнання лікарі Інституту серця здобули і серед закордонних колег. Бо ж неспроста десятки провідних кардіохірургів з’їхались із різних куточків світу до Києва на конференцію аби послухати колег, розповісти про свою методику роботи.”

1 2 3 15

Світила кардіохірургії приїхали до Києва