Відеоматеріали

21-12-2017

Борис Тодуров: “Рік ювілейний, 10 років пролетіли як один день. Інститут серця за короткий термін став лідером в кардіохірургії в Україні. 6 000 операцій на серці в рік. Пишаюся колективом лікарів і медперсоналу.”

16-12-2017
Еспресо ТВ

В ефірі телеканалу Борис Тодуров
Рік ювілейний, 10 років. Інститут серця за короткий термін став лідером в кардіохірургії в Україні.
6 000 операцій на серці в рік.

23-11-2017
Український репортер
Борис Тодуров: «Ми зібрали лідерів з європейських країн і з Америки для того, щоб обговорити проблеми, що хвилюють їх і нас, тому що саме серцево-судинні захворювання залишаються лідируючими, і більшість людей вмирають саме через них

23-11-2017

Магнолія ТВ
“В Інституті серця рятують людям життя ось уже 10 років.
Директор Інституту Борис Тодуров каже, за цей час досягнень українські кардіохірурги мають чимало.
Визнання лікарі Інституту серця здобули і серед закордонних колег. Бо ж неспроста десятки провідних кардіохірургів з’їхались із різних куточків світу до Києва на конференцію аби послухати колег, розповісти про свою методику роботи.”

19-10-2017

«Благодійним фондом Руслана Голуба» на базі Тетіївської районної лікарні було проведено благодійну акцію «Від серця до серця» за участі фахівців Інституту серця -дитячого кардіохірурга, завідуючої відділення вроджених вад серця Ірини Аксьонової та кардіолога, фахівця з УЗД, завідуючої дитячої поліклініки Інституту серця Олени Дудко .

18-09-2017
5 канал
“У Київському інституті серця лікарі продовжують боротися за життя 8-річної дівчинки, яку напередодні гвинтокрилом ДСНС доправили з Маріуполя до столиці. У дитини тяжке захворювання серця. 12 днів вона перебувала у комі.”

11-09-2017
ЧП.INFO (magnolia-tv)
17-річна Олександра Федорук просто «сяє». Дівчинка розуміє, – найстрашніше минулося, тепер може повертатися на рідну Рівненщину, до своїх молодших сестер, друзів та до навчання.

01-09-2017
ЧП.INFO
“Дівчинка вже народилась з вадою серця. Коли Оксанці було всього 4 місяці, їй зробили першу операцію. Але вона, лікарі, була тимчасовою. Процедура тільки допомогла немовляті вижити. На цьому боротьба за життя дівчинки не скінчилась. Вже в чотири роки її хворе серденько знову дало про себе знати.”

10-08-2017

Вікна-новини
Спецпроект телеканалу СТБ
“..У підсумковому матеріалі, який має назву “Безсердечні”, Ірина Заславець запитає у можновладців від медицини, чому в Україні досі нема трансплантології, чому дорослі та діти продовжують гинути. І що роблять в міністерстві та профільному комітеті аби зрушити процес порятунку своїх громадян з мертвої точки.”

1 2 3 14

Світила кардіохірургії приїхали до Києва