Відеоматеріали

10-07-2018
СТБ Вікна
Він вирушив у стоденну подорож світом – на велосипеді. І не було б у тому нічого дивного, але француз Поль Бодрi – 9 років живе з пересадженим серцем. Він зважився проїхати 12 тисяч кілометрів з Франції до Китаю, аби показати, люди з донорським органом можуть жити на повну.

01-06-2018
ЧП. INFO

“Цим дітлахам немає й 10 років. Та вік не важливий, коли мова про добро та щиросердність…Але є в них певна особливість – вони знають – в Україні є ще діти, які лише мріють про такі розваги, діти з хворим серцем, діти, яким пощастило менше і, які змушені боротись за своє життя в лікарняних палатах. І допомагають їм…”

18-05-2018
ЧП. INFO
У Верховні Раді кажуть, закон змінить ситуацію з розвитком медицини в Україні, та що найголовніше – врятує тисячі життів.Тепер головне, щоб й всі українці поставились до цього кроку серйозно. 
Закон потрібно популяризувати – думка Бориса Тодурова (з 5 хв 40с)

04-05-2018

“Своє серце слід регулярно перевіряти, як власний автомобіль на СТО”, – такої думки дотримується Борис Тодуров…

25 квіт. 2018 р.

ЧП.INFO
Магнолія ТВ
Звати хлопчика Тимофій. Він народився у Рівному на 25-му тижні з вагою 800 грам. І ніби мало того, що дитя народилось зовсім крихітним, лікарі вже за кілька днів діагностували – у хлопчика вроджена вада серця. Операція потрібна була негайно. Втім на хірургічне втручання наважилися лише у столиці, лікарі Інституту серця. Подпишитесь на наш канал, чтобы оставаться в курсе последних новостей!

23-04-2018

Факти ICTV
Вперше в Україні виправили важку вроджену ваду серця малюку вагою всього 1 кг.
Лікарі не приховують – ризикували, адже судини в такого маляти дуже дрібні, тканини занадто м’які, які навіть сшити проблема. Але ні хвилини не сумнівались, адже без операції шансів у дитини вижити не було.

06-04-201

Магнолія ТВ
Нові технології, що рятують життя людей уже використовують в Україні. Днями кардіохірурги Інституту серця провели унікальну операцію. Через невеличкий прокол у стегновій артерії, словами медиків – ендоваскулярно, лікарі помістили протез клапану останнього покоління в серце 75-ти річного чоловіка.

21-12-2017

Борис Тодуров: “Рік ювілейний, 10 років пролетіли як один день. Інститут серця за короткий термін став лідером в кардіохірургії в Україні. 6 000 операцій на серці в рік. Пишаюся колективом лікарів і медперсоналу.”

16-12-2017
Еспресо ТВ

В ефірі телеканалу Борис Тодуров
Рік ювілейний, 10 років. Інститут серця за короткий термін став лідером в кардіохірургії в Україні.
6 000 операцій на серці в рік.

1 2 3 15

Світила кардіохірургії приїхали до Києва