Відеоматеріали

18-12-2018
ТСН
“До сотні поліцейських і нацгвардійців, а ще кілька десятків представників приватних охоронних фірм забезпечували порядок під час проведення виборів нового директора Київського центру серця. Все це через ймовірну спробу зриву виборів з боку так званих активістів. Але все минулося без ексцесів.”

18-12-2018
Телеканал НТК
У Коломиї провели прийом спеціалісти дитячої та дорослої кардіології і кардіохірургії «Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України».
За день лікарі прийняли більш як 100 людей, які потребують хірургічного втручання.

13-12-2018
Український Репортер
Що відчувають люди, у грудях яких б’ється механічне серце? І що за технологічне диво – титановий моторчик з турбіною, який рятує життя? Двоє пацієнтів Інституту серця – Василь Павлюк з Тернопільщини і Денис Волков з Одеси – розповіли журналістам про те, як почуваються після імплантації механічного серця. Ці операції виконали фахівці Інституту серця на чолі з директором, професором Борисом Тодуровим.

06-12-2018
СТБ, Вікна-Новини
В сюжеті з приводу четвертої імплантації механічного серця в Інституті серця журналісти порушують питання розвитку трансплантації донорських органів в Україні, обговорюють наявні перешкоди і проблеми у цій галузі. Своїми думками діляться директор Інституту серця, професор Борис Тодуров, та відомий білоруський кардіохірург Юрій Островський.

29-11-2018
Канал 2+2
Сюжет містить інтервью з директором Інституту серця, професором Борисом Тодуровим. Серед причин затримки впровадження закону про трансплантацію – немає єдиного інформаційної системи, яка буде визначати пару донор-пацієнт. Чи не визначені тендери для такої програми, не куплене обладнання для лікарень і немає навчених лікарів. В Україні більше 5000 пацієнтів потребують пересадки органів.

20-10-2018
Директор Інституту серця, професор Борис Тодуров виступає перед аудіторією з близько 600 медиків під час Medical Motivational Meeting.

16-10-2018
СТБ
Третє механічне серце в Україні – в Інституті серця вживили замість цього органа механічний моторчик, він продовжить життя до того моменту, коли пацієнтові знайдять донора серця.

Магнолія ТВ
11 жовтня 2018 року в Інституті серця МОЗ України Посол держави Кувейт, Його Високоповажність доктор Рашид Аль-Адвані та Генеральний директор Інституту серця, професор Борис Тодуров урочисто підписали Договір пожертви та вручення від держави Кувейт медичного обладнання відділенням Інституту серця, насамперед – відділенню дитячої реанімації.

16 -10-2018
ТСН
 Єдиний українець із механічним серцем, якому минулої п’ятниці зробили операцію, почувається добре. Сім’ю Василя Павлюка в Інституті серця навчають користуватися приладом, який тепер відповідає за життя 46-річного чоловіка. Він мріє про солодке та хоче побачити всю свою родину на Тернопільщині.

1 2 3 17

Світила кардіохірургії приїхали до Києва
.