ЗМІ про нас

15-12-2018
Український Репортер
В редакційній статті “Український Репортер” розглядає події, що відбулись в Інституті серця 14 грудня 2018 р.

10-11-2018
Факти
Борис Тодуров: «Кардіохірурги називають механічне серце містком до операції з трансплантації»

07-06-2018
Вісті Донбасу
«Запам’ятайте, для нас всіх, і для мене теж, номер один — це пацієнт. Все, що ми робимо, кожне наше слово, кожен наш рух, кожна наша операція, маніпуляція, — все, що тут відбувається, і навіть троянди, які ростуть у дворі, — це все для пацієнтів…”

15-02-2018

У рамках візиту проведено консультації хворих на серцево-судинну патологію, які потребують хірургічного втручання та дітей з вродженими вадами серця. Консультування дітей проводилось на базі обласної дитячої лікарні, дорослих – на базі обласної лікарні. Протягом дня консультацію отримало понад 150 маленьких та дорослих миколаївців.

31-10-2017

«Гордон»
…Гений – он потому и гений, что один такой, неповторимый, уникальный. Встретить на жизненном пути гения – невероятное счастье! Божья милость, если хотите. Мне в этом смысле очень повезло…

17-09-2017

Вертоліт Державної служби з надзвичайних ситуацій з важкохворою пацієнткою на борту вперше за 10 років приземлився на даху київського Інституту серця.

29-06-2017
Український репортер, Світлана КОВАЛЬОВА, Леонід ФРОСЕВИЧ

– Не перестаємо дякувати долі, що одного разу ми дізналися про Інститут серця. Тут врятували мого чоловіка, а дітям – батька, онукам — дідуся. Хочемо, щоб через “Український репортер” якомога більше людей дізналися про цей унікальний інститут, щоб не втрачали надії”.

10-03-2017
Ирина Климан, Гордон

Люди не понимают, что такое трансплантология. Например, в США формирование отношения начинается с раннего детства. В садике малышам, еще не умеющим читать, рисуют, как мама отдает больному ребенку почку и он выздоравливает. И дети с четырех–пяти лет понимают, что это хорошо. В школах и вузах тоже есть соответствующие программы. Доноры, пожертвовшие свои органы ради жизни других, окружены заботой и уважением.

15-02-2017

Радіосвобода, Таїсія Кутузова
Від розвитку трансплантології і культури донорства в Україні залежить життя Людмили Філяренко. Жінка все ще чекає на своє живе серце. У неї є на це півтора року. У тисяч українців немає і цього часу.

1 2 3 11

Світила кардіохірургії приїхали до Києва
.