Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Третья международная конференция «Реконструктивная хирургия сердца»

24.10.2019 - 25.10.2019

Реєстрація на конференцію завершена

Дорогі колеги, шановні  друзі та гості!

Ми раді вітати кожного з Вас у Києві на третій Міжнародній конференції «Реконструктивна хірургія серця», яка відбудеться 24-25 жовтня 2019 року в готелі Хаятт Рідженсі (вул.Алли Тарасової, 5 ).

Ця подія — унікальна можливість вже сьогодні дізнатися про останні тенденції та процеси на арені кардіоторакальної хірургії. Ви зможете брати активну участь у дискусіях та передових лекціях провідних світових хірургів та вчених з Північної Америки, Японії та Європи.

Дводенна програма спеціально розроблена для хірургів, кардіологів, анестезіологів, спеціалістів з рентгенендоваскулярних методів діагностики і лікування, функціоналістів, перфузіологів, ординаторів та стажерів, які цікавляться серцевою хірургією і транспланталогією. Сподіваємося, що делегати зможуть не лише дізнатися про поточні досягнення в лікуванні захворювань серця, але й будуть насолоджуватися живим і безпосереднім спілкуванням з доповідачами у відкритій і дружній манері. Ми впевнені, що ця нова та надзвичайно інноваційна конференція забезпечить відвідувачам доступ до найвищого рівня освіти з метою покращення якості та ефективності лікування пацієнтів.

Приєднуйтеся до нас задля того, щоб відчути себе частиною науково збагаченої спільноти, пізнати велич, розмаїття та багатство української історії, культури та гостинності, а також щоб ми спільно могли зробити нашу зустріч яскравою та незабутньою подією!

Ласкаво просимо до Києва! З повагою,

Проф. Др. Борис Тодуров                                  Проф. Др. Афксендіос Калангос

Президент Конгресу                                                      Віце-Президент Конгресу

 

Почесний гість

Доктор Тайрон Дейвід — професор хірургії в Університеті міста Торонто, завідувач кафедри серцево-судинної хірургії Мелані Манк у кардіоцентрі «Пітер Манк», Канада

До участі у конференції запрошені видатні кардіохірурги світу, які є визнаними експертами в галузі:
Проф. Др. Жан Боше (Франція),  Проф. Др. Майкл Зембала (Польща), Проф. Др. Афксендіос Калангос (Греція), Проф. Др. Масаші Комеда (Японія),  Проф. Др. Марек Копала (Польща), Проф. Др. Рюдгер Ланге (Німеччина), Проф. Др. Юрій Островський (Білорусь), Доктор Сулхан Ломінадзе (Грузія), Доктор Рашад Махмудов (Азербайджан), Проф. Др. Яцек Молл (Польща), Доктор Левенте Молнар (Угорщина), Проф. Др. Аурел Батрінак (Молдова) та інші провідні всесвітньо відомі хірурги та вчені.

На конференції буде висвітлена остання інформація про найсучасніші наукові і технологічні досягнення у лікуванні пацієнтів із захворюваннями серця. Плануються дебати і лекції щодо усунення суперечностей, пов’язаних із новітніми розробками в області кардіохірургії.

Всі засідання будуть проводитися у готелі Хаятт Рідженсі Київ за адресою вул.Алли Тарасової, 5 Київ.

Мова конференції українська, англійська, російська.
Доповіді супроводжуються синхронним перекладом.

Контакти оргкомітету:

+380 (44) 291-6152,
+380 (44) 291-6162,
+380 (44) 291-6191,

+38 (050)223-3990

(Др.Віталій Демянчук),
ел.адреса:
kiev.heart.2019@gmail.com
kyiv.centre.heart@gmail.com

Програма 2019 Programma2019 

Додаткова інформація

Наукову конференцію внесено до Реєстру зїздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуся у 2019 році, узгодженому  в НАМН України та затвердженому МОЗ України, до розділу 4 під № 357.

Відповідно до п. 9 Шкали значень різних видів діяльності  лікарів (провізорів) у період між передатестаційними циклами буде нараховано від 0,4 до 1,0 бали.

 

 

Подробности

Начало:
24.10.2019
Окончание:
25.10.2019
Событие рубрика:

Организатор

ГУ «Институт сердца МЗ Украины»
Телефон:
+380 44 291 61 01

Место проведения

Готель Хаятт Рідженсі Київ, Бальна Зала
вул. Алли Тарасової, 5
Київ, 01001 Украина
+ Карта Google


Иконка правого меню