Інформація про дитяче відділення

Ірина Олександрівна Аксьонова
завідувач відділенням
+380 (44) 291 61 19
Ірина Олександрівна Аксьонова

sait_umen_logoОдним з важливих структурних підрозділів ЦЕНТРУ СЕРЦЯ є дитяче відділення (кардіохірургічне відділення вроджених вад серця). Воно істотно відрізняється від звичних стереотипів лікувального закладу та справляє приємне, позитивне враження. Тут створені всі умови для якісної та кваліфікованої роботи медперсоналу та комфортного перебування дітей та батьків. Ігровий хол, який знаходиться на очах у медперсоналу, ніколи не буває порожнім.

Тут діти отримують позитивні емоції і відволікаються від лікувальних маніпуляцій та білих халатів. Все це сприяє якнайшвидшому одужанню маленьких пацієнтів.

Робота кардіохірургічного відділення вроджених вад серця організована за взірцем кращих світових клінік. Завдяки правильній організації роботі кваліфікованого персоналу та наявності сучасної апаратури ми досягли високих результатів у такому складному напрямку хірургії. У дитячому кардіохірургічному відділенні виконується весь спектр операцій при вроджених вадах серця з європейськими результатами. Можливе лікування пацієнтів будь-якого віку, включаючи новонароджених і недоношених дітей.

sait_mama_v_palate_ls2k9910_0sait_hall_foto_29

Дитяче відділення складається з 20 стаціонарних ліжок, які розміщені в одно- і двомісних палатах. Палати оснащені киснем і моніторами. Пост медсестри обладнаний станцією цілодобового моніторингу, що дозволяє їй постійно контролювати основні параметри пацієнта (артеріальний тиск, кардіограму, частоту серцевих скорочень та ін).

Також на посту встановлений “термінал медсестри”, який дозволяє медперсоналу мати зв’язок з кожним пацієнтом. Кожна палата оснащена кнопками екстреного виклику, які розміщені таким чином, щоб пацієнт міг подати сигнал тривоги з будь-якого місця палати. Пропускна здатність нашого відділення близько 500 операцій на рік.

Основні напрямки роботи дитячого відділення:

Основний принцип роботи нашого відділення – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Двічі на тиждень проводиться розбір клінічних випадків з залученням не тільки  провідних фахівців Центру Серця, а й  консультантів інших спеціальностей для визначення лікувальної тактики для кожного пацієнта. Поряд з лікарями  працюють досвідчені та чуйні медсестри, старанний молодший медперсонал, котрий забезпечує чистоту та комфорт у відділенні.
Right Menu Icon