Відеоматеріали

20-08-2019 
Вікна-новини СТБ
Сто тисяч доларів за серце.
Реєстр донорів в Україні так і не з’явився. Тому наших пацієнтів рятують в Білорусі. І не всі доживають – поки отримають гроші і поки знайдуть серце. Анастасія Єчкалова – про те, хто ж дивом дочекався – завдяки моторчика в грудях

11-06-2019
Новини НТК
7 червня 2019 р. команда лікарів Інституту серця (Олена Дудко, Тетяна Білик, Володимир Вашкеба, Андрій Марковець) провели огляд пацієнтів у Коломийському міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

 28-04-2019

ТК НАШ
Обговорювані теми: відчуття, коли рятуєш людське життя; перша пересадка штучного серця; поїздка на Афон; хто такий Бог, про що просить у Бога; чому Бог допускає страждання людини; як переживають лікарі смерть пацієнта; просити вибачення – нормально?

21-03-2019

ЧП.INFO
Від 3 до 4 з половиною тисяч дітей кожного року народжується із вадами серця. Дуже важливо ще на ранньому етапі це діагностувати. Адже деякі патології буквально через кілька місяців стають смертельними. Микола Будика, меценат із Маріуполя, закупив медичне обладнання на суму понад 2 млн. гривень. І все це устаткування передав безпосередньо дитячому відділенню Інституту серця.

21-02-2019
ЧП.INFO Магнолія ТВ

Новітня технологія, яка вже використовується у 19 державах світу, тепер доступна і в Україні. Маленький однокамерний кардіостимулятор, який важить менше двох грамів, вводиться через стегнову вену тепер є у наявності.

20-02-2019

4 КАНАЛ
2 грами ваги здатні врятувати життя людині. Саме так кажуть про новий мікрокардіостимулятор лікарі Інституту Серця МОЗ України. Медики вчились оперувати пацієнтів понад два місяці в Ірландії – і нині вперше імплантували пристрій українцеві з Вінниці. ..

20-02-2019

Свідок НТН
Унікальні операції на серці відсьогодні почали робити в Україні. Майже без розрізів та швів пацієнту вживлюють кардіостимулятор нового покоління, який за розміром не більше за звичайну капсулу. Як почуваються ті, хто вже випробував диво-пристрій…

18-12-2018
ТСН
“До сотні поліцейських і нацгвардійців, а ще кілька десятків представників приватних охоронних фірм забезпечували порядок під час проведення виборів нового директора Київського центру серця. Все це через ймовірну спробу зриву виборів з боку так званих активістів. Але все минулося без ексцесів.”

18-12-2018
Телеканал НТК
У Коломиї провели прийом спеціалісти дитячої та дорослої кардіології і кардіохірургії «Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України».
За день лікарі прийняли більш як 100 людей, які потребують хірургічного втручання.

1 2 3 18

Світила кардіохірургії приїхали до Києва
.