Відеоматеріали

21-02-2019
ЧП.INFO Магнолія ТВ

Новітня технологія, яка вже використовується у 19 державах світу, тепер доступна і в Україні. Маленький однокамерний кардіостимулятор, який важить менше двох грамів, вводиться через стегнову вену тепер є у наявності.

20-02-2019

4 КАНАЛ
2 грами ваги здатні врятувати життя людині. Саме так кажуть про новий мікрокардіостимулятор лікарі Інституту Серця МОЗ України. Медики вчились оперувати пацієнтів понад два місяці в Ірландії – і нині вперше імплантували пристрій українцеві з Вінниці. ..

20-02-2019

Свідок НТН
Унікальні операції на серці відсьогодні почали робити в Україні. Майже без розрізів та швів пацієнту вживлюють кардіостимулятор нового покоління, який за розміром не більше за звичайну капсулу. Як почуваються ті, хто вже випробував диво-пристрій…

18-12-2018
ТСН
“До сотні поліцейських і нацгвардійців, а ще кілька десятків представників приватних охоронних фірм забезпечували порядок під час проведення виборів нового директора Київського центру серця. Все це через ймовірну спробу зриву виборів з боку так званих активістів. Але все минулося без ексцесів.”

18-12-2018
Телеканал НТК
У Коломиї провели прийом спеціалісти дитячої та дорослої кардіології і кардіохірургії «Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України».
За день лікарі прийняли більш як 100 людей, які потребують хірургічного втручання.

13-12-2018
Український Репортер
Що відчувають люди, у грудях яких б’ється механічне серце? І що за технологічне диво – титановий моторчик з турбіною, який рятує життя? Двоє пацієнтів Інституту серця – Василь Павлюк з Тернопільщини і Денис Волков з Одеси – розповіли журналістам про те, як почуваються після імплантації механічного серця. Ці операції виконали фахівці Інституту серця на чолі з директором, професором Борисом Тодуровим.

06-12-2018
СТБ, Вікна-Новини
В сюжеті з приводу четвертої імплантації механічного серця в Інституті серця журналісти порушують питання розвитку трансплантації донорських органів в Україні, обговорюють наявні перешкоди і проблеми у цій галузі. Своїми думками діляться директор Інституту серця, професор Борис Тодуров, та відомий білоруський кардіохірург Юрій Островський.

29-11-2018
Канал 2+2
Сюжет містить інтервью з директором Інституту серця, професором Борисом Тодуровим. Серед причин затримки впровадження закону про трансплантацію – немає єдиного інформаційної системи, яка буде визначати пару донор-пацієнт. Чи не визначені тендери для такої програми, не куплене обладнання для лікарень і немає навчених лікарів. В Україні більше 5000 пацієнтів потребують пересадки органів.

20-10-2018
Директор Інституту серця, професор Борис Тодуров виступає перед аудіторією з близько 600 медиків під час Medical Motivational Meeting.

1 2 3 18

Світила кардіохірургії приїхали до Києва
.